Arabesk müziğin en çok sevilen isimlerinden biri olan ancak son dönemlerde sağlık sorunları ile mücadele eden Ferdi Tayfur’dan yine kötü haber geldi. Ferdi Tayfur’a böbrek yetmezliği teşhisi kondu.

Daha önce felç olmuştu Ferdi Tayfur’dan bir kara haber daha


Arabesk müziğin en çok sevilen isimlerinden biri olan ancak son dönemlerde sağlık sorunları ile mücadele eden Ferdi Tayfur’dan yine kötü haber geldi. Ferdi Tayfur’a böbrek yetmezliği teşhisi kondu.

Ferdi Tayfur’dan gelen bu kötü haber sonrası herkes Ferdi Tayfur kimdir Ferdi Tayfur’un karısı çocukları kimdir merak ediyor. Ferdi Tayfur’un hastalığı ne? İşte tüm detaylarFerdi Tayfur ikinci evliliğini ise 1976 yılında herkesin yakından tanıdığı isim Necla Nazır ile yaptı. Bu evlilikten Ferdi Tayfur’un ilk kız çocuğu Tuğçe dünyaya geldi. Çift 2 yıl sora boşanma kararı aldı ve yollarını ayırdı.

UĞRUNA NECLA NAZIR’I BIRAKTI; Ferdi Tayfur son evliliğini Habibe Ünyanı Demir ile yaptı ve 64 yaşında bir erkek çocuk sahibi oldu. Ferdi Tayfur’un Habibe Ünyanı Demir ile 20 yıldır birlikte olduğu, bu aşkın gizli kapaklı yaşandığı ortaya çıkmıştı.

FERDİ TAYFUR’UN ÇOCUKLARI; İlk eşi Zeliha Hanım’dan 2, Necla Nazır’dan Tuğçe Tayfur adlı bir kız evladı olan Ferdi Tayfur’un yıllar önce kendisinin bile varlığından haberdar olmadığı Timur isimli bir oğlu olduğu ortaya çıkmıştı. Aynı zaman Tuğçe Tayfur’da müzikle yakından ilgileniyor.

Henüz 18 yaşındayken Konya’da hemşire adayı bir kızla birlikte olan Ferdi Tayfur yıllar sonra o kızdan oğlu olduğunu öğrenmiş ve oğlunu nüfusuna geçirmişti.
Arabesk müziğin önemli isimlerinden biri olan Ferdi Tayfur’un başı hastalıklardan bir türlü kurtulamıyor. Şeker hastalığı ve felç olması ile başlayan süreç, Ferdi Tayfur’un karaciğerinden parça alınmasına kadar ilerlemişti. Tüm bunların üzerine Ferdi Tayfur’dan yine herkesi üzen bir haber geldi.51 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
NÖBETÇİ ECZANELER


N
ÖBETÇİ ECZANELER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.62765.6502
Euro6.32966.3550
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret42456